Motto Kampüs Hakkında

Motto Kampüs kurulduğu günden itibaren önceliği olarak sorgulayan ve öğretileni koşulsuzca kabul etmek yerine  gerekçeleriyle birlikte öğrenen bireyler yetiştirmeyi amaçlamıştır.

5bf5416cc8937 tasarım

Bu olmamalı di mi? Başka, bambaşka olmalı dünya, dünyan! Başka açılardan bakmaya başlamalı, değiştirilmeli tüm öğretilen açılar. Her şeye olan bakış açını değiştirmeye başla; göreceksin dünyan istediğin yönde değişmeye, anlam bulmaya başlayacak! Bizim mottomuz oldu bu kurtarıcı cümle. Artık formüller yok, ezberler yok sadece ısrarla, inatla “Neden?” cümlesini kullanmayı öğrenmek, öğretmek var. Nedenini bildiğiniz anda basitleşiyor, sadeleşiyor her şey! Öğrencilerimizle birlikte yaptığımız çalışmalarda, onlara kazandırdığımız özgün ve profesyonel yaklaşımlarla, ideallerine en doğru yoldan ulaşmalarını sağlıyoruz. Ezber yok, kaygı yok, endişe yok sadece yeni bakış açıları var..

5c1bad5c9f2ad55zz

motto-logo-beyaz
Misyonumuz

Motto Kampüs olarak öğrencilerin hayatları boyunca karşılaşacağı sınavlara hazırlamak. Bu süreç boyunca profosyonel ekibimizle birlikte derslerinde ve bu ders sürecinde karşılaşacakları psikolojik zorluklarda destek olmaktır.  Sınav Çalışmanın yada okuldaki derslerde başarılı olmanın uzun bir zaman dilimi aldığı bilinmektedir. Tüm bu zaman dilimi boyunca karşılaşacakları zaman yönetimi sorunsalı bir gerçektir. Bu noktada Motto Kampüs olarak dünyada yaygın olarak kullanınlan zaman yönetimini kolaylaştıran teknikleri öğrencinin mevcut durumuna uyarlayarak öğrencilerin çalışma sürecini takip ediyoruz. 

  • Birebir veya grup dersleri
  • Haftalık Check Up denemeleri
  • Bireysel Eğitim Koçluğu
  • Türkiye Geneli Sınav Merkezi
  • Kişiye Özel Kitaplar
  • Seminer Dersleri
  • Soru Çözüm Kampları
  • Tercih Dönemi Danışmanlığı
Sıkça Sorulan Sorular

Motto Kampüs içerisinde alacağınız dersler birebir veya grup halinde alabilirsiniz. Grup dersleri öğrencilerin seviye tespitinden sonra homojen bir yapıda oluşturulmaktadır.

Alacağınız derslerde kullanacağınız kaynaklar bizim tarafımızdan kişiye özel hazırlanarak öğrencilerimize verilmektedir. 

Üniversiteye giriş sınavları ve liselere geçiş sınavlarına yönelik dersler verilmektedir. Bunun yanında ara sınıflara yönelik okula yardımcı olacak şekilde dersler verilmektedir

Galeri
Eğitimlerimiz