Online Ders

Online Ders Nasıl Uygulanıyor?

Online Derslerimiz Motto Kampüs standartlarında olup Farklı Mekanlarda Aynı Masada uygulanmaktadır.

Online Derslerimize Zoom Meeting ve Grafik Tabletlerimiz ile birlikte hazırlanıyoruz. Ders başlamadan önce Pdf ders notları Öğrencilerimize iletilir ardından talep edilen Online Ders 40 dakika + 40 dakikalık 2 seans şeklinde uygulanıp mola ile birlikte toplam 90 dakikada tamamlanmaktadır. Anlatılan derslerin video kayıtları öğrenciler tarafında tutuluyor. Öğrencilerimiz Online derslerinin kayıtlarını alabiliyor böylece ders videolarını tekrar tekrar izleyebiliyor.

Verimlilik ve motivasyonun ön planda olduğu derslerimiz Öğrencilerimizin  başarısına önemli katkıda bulunmaktadır.

Haftalık olarak almam gereken Online Ders ve ders sayısı hakkında nasıl bir yol izlemeliyim?

Uzman Eğitim Koçlarımızın sizlerle gerçekleştireceği ön görüşme talebiniz ile birlikte yeni online eğitim sürecenizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda sizlere detaylı bilgilendirme yapacaklardır.

Almak istediğiniz ders ve öğretmenimizin boş saatlerine göre yapacağımız mesaj veya telefon görüşmesinin ardından destek almanız gereken ders ve ders sayılarına hep birlikte karar vermiş olacağız.

Online Ders Ücretleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Online Derslerimiz bireysel ve grup sayılarına göre farklılık göstermektedir
Detaylı bilgiyi Eğitim Koçlarımız sizlerle paylaşacaktır.

Online Dersim ne zaman başlayacak?

Eğitim Koçlarımız ile yapacağınız görüşmenin ardından haftalık ders sayılarınız ve ödemeniz gereken tutarı onaylamanız itibariyle en kısa sürede derslerinizi almaya başlayabileceksiniz.